AlzharaAlzhara Who cares?

О себе

Комментарии (208)

03 месяца назадMaoMao
Alzhara (3 месяца назад) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
03 месяца назадMaoMao
Alzhara (3 месяца назад) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
03 месяца назадMaoMao
Alzhara (3 месяца назад) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
03 месяца назадMaoMao
Alzhara (3 месяца назад) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
09 месяцев назадMaoMao
Alzhara (9 месяцев назад) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.

Остальные комментарии

Alzhara

Подробности

ЕщёИзображения (123)

good_smile_company fujimi_shobou nendoron jun_(e.v.) nendoroid date_a_live yatogami_tooka tsunakoeas saitou_fumiki fresh_pretty_cure alpha_x_omega

ЕщёИзбранные изображения (90)

kotobukiya shiro kadokawa kojima_shou kamiya_yuu no_game_no_lifemaya taito akashi shizuma_yoshinori kantai_collection_~kan_colle~ dmm.com kadokawa_games fujikawa

ЕщёИзбранное (41)

ЕщёДрузья (44)

ЕщёКлубы (17)